Ķēniņam uzvara septītajā spēlē, Lozanna sasniedz pusfinālu

Šovakar Šveices augstākajā hokeja līgā (NL) latviešu hokejista Ronalda Ķēniņa pārstāvētā HC “Lausanne” komanda sasniedza pusfinālu.

Ceturtdaļfināla izšķirošajā septītajā spēlē Lozannas klubs savā laukumā tikās ar HC “Davos” hokejistiem un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:0.

Ķēniņš šim mačam tika pieteikts kā 13 uzbrucējs un laukumā pavadīja 13 minūtes, kuru laikā ar rezultativitātes punktiem neatzīmējās.

Pirmajā periodā mājinieki atklāja mača rezultātu, otrās trešdaļas sākumā panāca 2:0, bet trešā perioda 17. minūtē ripa tika raidīta jau tukšos vārtos, panākot 3:0.

Tikmēr citā 1/4 fināla pāra septītajā spēlē EV “Zug” savā laukumā ar 3:0 pārspēja SC “Bern” hokejistus, sērijā triumfējot ar 4-3.

Pusfinālā Lozannas klubs tiksies ar vienu no līgas favorītiem Frīburgas “Gotteron”, savukārt EV “Zug” pusfinālā spēlēs ar latviešu hokejista Rūdolfa Balcera pārstāvēto Cīrihes “Lions”.