Karsums uguņo Slovākijā, rezultatīvi arī Pavlovs un Mamčics

Latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums šovakar izcēlās ar trim rezultatīvām piespēlēm Slovākijas Ekstralīgā. Tāpat ar rezultatīvu sniegumu Slovākijā atzīmējās arī aizsargs Roberts Mamčics un uzbrucējs Vitālijs Pavlovs.

Karsuma pārstāvētā ”Liptovsky Mikulas” viesos ar 5:3 (0:3, 3:0, 2:0) apspēlēja ”Banska Bystrica”.

Bijušais Latvijas izlases uzbrucējs asistēja komandas pirmajos, otrajos un ceturtajos gūtajos vārtos.

Karsums izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Latviešu uzbrucējs šosezon 33 spēlēs ir sakrājis 30 (17+13) punktus.

Uzbrucēja Vitālija Pavlova rezultatīvā piespēle palīdzēja Mihalovčes ”Dukla”, spēlējot bez uzbrucēja Patrika Zabusova, izbraukumā ar 4:3 (2:1, 1:1, 1:1) uzveikt aizsarga Patrika Ozola pārstāvēto Trenčīnas ”Dukla”.

Latvijas uzbrucējs 18. minūtē asistēja komandas otrajā vārtu guvumā un palīdzēja viesiem pirmoreiz mačā izvirzīties vadībā (2:1).

Pavlovs nopelnīja divas soda minūtes un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +3.

Centra uzbrucējs Slovākijā 22 spēlēs ir ticis pie 13 (6+7) punktiem.

Tikmēr Ozols laukuma pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Aizsarga Roberta Mamčica rezultatīvā piespēle neglāba ”Nove Zamky” no zaudējuma viesos ar 3:5 (1:2, 2:1, 0:2) mačā pret ”Kosice”.

Latviešu aizsargs, spēlējot skaitliskajā vairākumā, 38. minūtē asistēja komandas pēdējā vārtu guvumā un palīdzēja ”Nove Zamky” panākt 3:3.

Mamčics maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases aizsargs 20 cīņās ir sakrājis piecus (0+5) punktus.

Savukārt uzbrucēja Frenku Razgala pārstāvētā ”Poprad”, spēlējot izbraukumā, papildlaikā ar 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0) apspēlēja ”Spisska Nova Ves”.

Razgals reizi meta pa vārtiem un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Autors: Rainers Rogs Avots: Slovākijas Ekstralīga