Karsums turpina uguņot Slovākijā, punkti arī Zabusovam un Mamčicam

Šovakar Latvijas uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Slovākijas Ekstralīgas komanda “Liptovsky Mikulas” ar rezultātu 4:5 (1:1, 2:1, 1:3) mājās piekāpās “Banska Bystrica” vienībai.

Karsums šajā mačā guva vārtus, atdeva rezultatīvu piespēli, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Šosezon 19 spēlēs Karsums izcēlies ar 17 punktiem (12+5), bet “Liptovsky Mikulas” ar 22 punktiem 18 mačos ierindojas devītajā vietā Ekstralīgā.

Citā mačā Roberta Mamčica “Nove Zamky” ar rezultātu 6:2 (3:0, 1:2, 2:0) mājās uzveica “Kosice” vienību.

Mamčicam šajā spēlē viena rezultatīva piespēle, viens metiens pa vārtiem, kā arī pozitīvs lietderības koeficients “+1”.

Aizsargs šosezon trīs spēlēs guvis vienu punktu (0+1), bet “Nove Zamky” ar 39 punktiem 19 cīņās ierindojas pirmajā vietā Ekstralīgā.

Visbeidzot, Patrika Zabusova un Vitālija Pavlova Mihalovčes “Dukla” ar rezultātu 3:2 (2:0, 0:0, 2:0, 1:0) papildlaikā uzvarēja Patrika Ozola Trenčinas “Dukla”.

Zabusovs šajā mačā atdeva vienu piespēli, izdarīja trīs metienus pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, bet pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”. Pavlovs šajā spēlē vienreiz meta pa vārtiem, nopelnīja četras soda minūtes, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Ozolam šajā spēlē divas soda minūtes un pozitīvs lietderības koeficients “+1”.

Zabusovs šajā sezonā 11 mačos izcēlies ar 11 punktiem (4+7), Pavlovam 11 spēlēs seši punkti (4+2), bet Ozols 17 cīņās ar punktiem nav izcēlies.

Mihalovčes vienība ar 31 punktu 19 spēlēs atrodas piektajā vietā Ekstralīgā, bet Trenčinas klubs ar 22 punktiem 19 cīņās ierindojas astotajā vietā līgā.