Kaļķis rezultatīvi piespēlē, komanda nenotur pārsvaru un zaudē 7. spēlē pret divu latviešu vienību

Šovakar Francijas hokeja līgas (Ligue Magnus) septītajā ceturtdaļfināla mačā Latvijas uzbrucēju Rūdolfa Polca un Ņikitas Jevpalova pārstāvētais Bordo “Boxers” ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0) papildlaikā savā laukumā pieveica aizsarga Roberta Kaļķa Marseļas “Spartiates”.

Rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuva 4-3 “Boxers” labā, kas ļauj sasniegt pusfinālu.

Jāatzīmē, ka līdz pat 57. minūtei “Spartatiates” atradās vadībā, bet “Boxers” panāca izlīdzinājumu un overtaima 8. minūtē izcīnīja uzvaru.

Kaļķis atdeva rezultatīvu piespēli 32. minūtē, palīdzot atklāt rezultātu. Aizsargs izpildīja sešus (!!!) metienus pa vārtiem.

Kaļķis regulārajā sezonā 43 spēlēs nopelnīja 11 (1+10) punktus, bet septiņās izslēgšanas cīņās viņš ticis pie trīs (0+3) punktiem.

Jevpalovs divreiz meta pa vārtiem un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu “-1”. Polcs veica divus metienus pa vārtiem un uzvarēja piecus no desmit iemetieniem.

Regulārajā sezonā Jevpalovs 44 spēlēs nopelnīja 39 (16+23) punktus, bet Polcs 31 mačā tika pie 16 (10+6) punktiem. Play-off Jevpalovs septiņās cīņās nopelnījis septiņus (2+5) punktus, bet Polcs septiņās spēlēs guvis trīs (2+1) punktus.

Pusfinālā “Boxers” spēkosies pret Grenobles “Bruleurs De Loups”, kas ceturdaļfinālā ar 4-0 izsita Jāņa Švanenberga Amjēnas “Gothiques”.

Tikmēr otrajā pusfināla pārī nūjas krustos Emīla Ģēģera un Daniela Goršānova pārstāvētā Seržī-Pontuāzas “Jokers” pret Kristapa Sotnieka un Rolanda Vīgnera pārstāvēto Ruānas “Dragons”.

Pirmās pusfināla sērijas spēles tiks aizvadītas 22. martā.