Ģēģerim un Jevpalovam punkts, Švanenberga klubs izstājas no Play-off

Šovakar Francijas hokeja līgas (Ligue Magnus) ceturtdaļfināla mačā Latvijas hokejistu Kristapa Sotnieka un Rolanda Vīgnera pārstāvētā Ruānas “Dragons” komanda viesos ar rezultātu 4:2 (2:1, 0:0, 2:1) pieveica Nicas “Aigles” vienību.

Sotnieks šajā mačā nepiedalījās, bet Vīgners šajā cīņā ar neko ievērības cienīgu neizcēlās.

Regulārajā sezonā Vīgneram 41 spēlē 46 (27+19) punkti, bet Sotniekam 44 mačos 15 (4+11) punkti. Četrās izslēgšanas cīņās Vīgners ticis pie diviem (1+1) punktiem, bet Sotnieks divos mačos punktus nav nopelnījis.

“Dragons” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-1.

Uzvaru izcīnīja arī Emīla Ģēģera un Daniela Goršānova Seržī-Pontuāzas “Jokers”, kas savā laukumā ar rezultātu 3:1 (2:1, 0:0, 1:0) izcīnīja uzvaru pār Anžēras “Ducs”.

Goršānovs šajā spēlē vienreiz meta pa vārtiem un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Tikmēr Ģēģeris šajā mačā atdeva rezultatīvu piespēli, sešas (!) reizes meta pa vārtiem un atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Regulārajā sezonā Ģēģeris 29 spēlēs guva 33 (23+10) punktus, bet Goršānovs 44 cīņās tika pie astoņiem (1+7) punktiem.

Izslēgšanas spēlēs Ģēģerim četrās spēlēs trīs (1+2) punkti, bet Goršānovam četros mačos viens (0+1) punkts.

“Jokers” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-1.

Citā mačā Jāņa Švanenberga Amjēnas “Gothiques” ar rezultātu 2:3 (1:2, 0:0, 1:1) mājās piekāpās Grenobles “Bruleurs De Loups”.

Švanenbergs šajā cīņā neatradās pieteikumā.

Regulārajā sezonā 12 mačos Švanenbergs tika pie 13 (5+8) punktiem, bet trīs Play-off cīņās hokejists tika pie diviem (1+1) punktiem.

“Bruleurs De Loups” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-0.

Visbeidzot, Roberta Kaļķa Marseļas “Spartiates” ar rezultātu 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) mājās pieveica Rūdolfa Polca un Ņikitas Jevpalova Bordo “Boxers”.

Kaļķis šajā spēlē pa vārtiem nemeta laukumu, nopelnīja septiņas soda minūtes un pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Kaļķis regulārajā sezonā 43 spēlēs nopelnīja 11 (1+10) punktus, bet četrās izslēgšanas cīņās viņš ticis pie viena (0+1) punkta.

Jevpalovs šajā mačā atdeva rezultatīvu piespēli, trīs reizes meta pa vārtiem, uzvarēja sešus no 12 iemetieniiem, nopelnīja divas soda minūtes un atstāja laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Tikmēr Polcs ar neko ievērības cienīgu neizcēlās.

Regulārajā sezonā Jevpalovs 44 spēlēs nopelnīja 39 (16+23) punktus, bet Polcs 31 mačā tika pie 16 (10+6) punktiem. Play-off Jevpalovs četrās cīņās nopelnījis piecus (1+4) punktus, bet Polcs četrās spēlēs guvis divus (2+0) punktus,

Rezultāts sērijā šobrīd ir neisžķirts 2-2.