Jevpalovam 1+1, bet Kaļķim piespēle uzvaras vārtu guvumā

Šovakar Francijas hokeja līgā (Ligue Magnus) tika aizvadītas divas spēles un abās laukumā devās latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Gapas “Rapaces” komanda, kuru pārstāv Oļegs Šišļaņņikovs, savā laukumā tikās ar Ruānas “Dragons” (Kristaps SotnieksRolands Vīgners) klubu. Uzvaru aizvadītajā spēlē ar rezultātu 2:1 izcīnīja Ruānas klubs, tādējādi revanšējoties par šo piektdien piedzīvoto zaudējumu savā laukumā.

Sotnieks aizvadītajā spēlē rezultativitātes punktus neguva, bet nopelnīja pozitīvu lietderības koeficentu “+1”.

Arī Vīgners aizvadītajā mačā palika bez punktiem, izdarīja vienu metienu, nopelnīja četras soda minūtes, kā arī lietderības koeficentu “+1”.

Tikmēr Šišļaņņikovs izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem.

Citā mačā Bordo “Boxers”, kuras rindās spēlē Rūdolfs Polcs un Ņikita Jevpalovs, savā laukumā uzņēma cita latvieša Roberta Kaļķa pārstāvēto Marseļas “Spartiates” un atzina Marseļas kluba pārākumu ar 2:3.

Jevpalovs otrajā periodā vairākumā rezultatīvi asistēja, bet trešā perioda sākumā panāca 2:1, savukārt Kaļķis asistēja savas komandas uzvaras vārtu guvumā pamatlaika pēdējā minūtē.

Polcs aizvadītajai spēlei netika pieteikts.