Jaks spēlē Čehijā atzīmējas ar rezultatīvu piespēli, Freibergam un Tralmakam noraidījumi

Čehijas Ekstralīgas spēlēs šovakar piedalījās pieci Latvijas hokejisti.

Jāņa Jaka un Kristapa Zīles Litvīnovas “Verva” ar (2:1, 1:1, 1:0) apspēlēja Plzeņas “Škoda”.

Jaks rezultatīvi asistēja “Verva” trešajos vārtos, kas tika gūti vairākumā 2. perioda 4. minūtē.

Jaks nospēlētajās 12 minūtēs veica divus metienus pa vārtiem, taču Zīle 11 minūtēs un vienā sekundē čettreiz meta pa vārtiem un pabeidza spēli ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”. Jaks divās spēlēs atdevis vienu piespēli, taču Zīle pie punktiem nav ticis.

Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” mājās ar 5:3 (2:1, 1:1, 2:1) apspēlēja Liberecas “Bili Tygri”.

Freibergs 18:51 minūtēs uz laukuma divreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, ieguva divas soda minūtes un pozitīvu lietderību “+2”. Aizsargs divās spēlēs pie punktiem nav ticis.

Citā mačā Roberta Bukarta Vitkovices “Ridera” viesos ar rezultātu 4:2 (2:0, 1:1, 1:1) apspēlēja “BK Mlada Boleslav”.

Bukarts šajā mačā nospēlēja 12 minūtes un 54 sekundes, vienu reizi meta pa vārtiem, kā arī no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”. Divās spēlēs Bukarts nav spējis sakrāt punktus.

Uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri” piedzīvoja neveiksmi pret Pardubices “Dynamo” ar rezultātu 1:3 (0:0, 1:2, 0:1).

Tralmaks spēlēja “Rytiri” pirmajā virknējumā un uz ledus pavadīja teju 14 minūtes, kuru laikā nopelnīja divas soda minūtes, kā arī no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.