Jaks reaģē uz pretinieku provokācijām, “Verva” neveiksmīgi iesāk pusfinālu

Šovakar Čehijas Ekstralīgas pirmajā pusfināla spēlē Latvijas aizsargu Kristapa Zīles un Jāņa Jaka pārstāvētā Litvīnovas “Verva” viesos ar rezultātu 1:2 (1:1, 0:0, 0:1) piekāpās Pardubices “Dynamo”.

Jaks nospēlētajās 20 minūtēs un divās sekundēs pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu, saņēma divu minūšu noraidījumu un pabeidza maču ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Otrās trešdaļas pēdējā minūtē Jaks noreaģēja uz pretinieka Tomāša Zohornas provokāciju un nopelnīja divas soda minūtes par rupjību.

Aizsargs regulārajā čempionātā 44 spēlēs izcēlās ar četriem precīziem metieniem un 23 rezultatīvām piespēlēm, bet sešos Play-off mačos savu kontu papildinājis ar diviem (0+2) punktiem.

Zīle uz ledus pavadītajās 22:05 minūtēs pielietoja divus spēka paņēmienus, vienreiz meta pa vārtiem, neitralizēja trīs pretinieku raidījumus un pameta laukumu ar negatīvu lietderību “-1”.

Aizsargs 50 regulārās sezonas spēlēs guva četrus vārtus un atdeva sešas rezultatīvas piespēles, bet desmit Play-off mačos nopelnījis divus (1+1) punktus.

Atgādinam, ka “Verva” ceturtdaļfinālā izsita Brno “Kometa” ar 4-2. Tikmēr “Dynamo” ar 4-1 pieveica Ralfa Freiberga Hradeckrāloves “Mountfield”.

Pusfināla sērija tiks aizvadīta līdz kādas komandas četrām uzvarām.

Nākamais mačs paredzēts jau rītdien, 1. aprīlī, Pardubicē.