Jakam vārti vairākumā, Bukarta “Ridera” izķepurojas no pēdējās vietas (VIDEO)

Šovakar Čehijas Ekstralīgas spēlēs laukumā devās četri Latvijas hokejisti.

Jāņa Jaka un Kristapa Zīles pārstāvētā Litvinovas “Verva” ar 4:2 (1:0, 1:1, 2:1) pārspēja Prāgas “Sparta”.

Jaks otrās trešdaļas 17. minūtē realizēja vairākumu un izvirzīja “Verva” vadībā.

Šajā spēlē Jaks nospēlētajās 21:44 minūtēs divreiz meta pa vārtiem un vienu metienu bloķēja, savukārt Zīle uz laukuma pavadīja 16 minūtes un astoņas sekundes, bloķējot trīs metienus.

Šosezon Jaka kontā desmit mačos divi vārti un piecas rezultatīvas piespēles. Tikmēr Zīle desmit mačos atdevis divas piespēles.

Vitkovices “Ridera” ar Robertu Bukartu sastāvā apspēlēja Liberecas “Bili Tygri” ar 5:2 (2:1, 1:0, 2:1).

Bukarts sev atvēlētajās 17:44 minūtēs izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem.

Šosezon Bukarts deviņās spēlēs guvis trīs vārtus.

Visbeidzot, Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” viesos apspēlēja bullīšos “HC Olomouc” ar rezultātu (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0).

Šajā mačā Freibergs teju 20 minūtēs bloķēja vienu metienu un sakrāja negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Freibergs šosezon desmit spēlēs atdevis divas piespēles.