Jakam punkts otrajā uzvarā sērijā, Freibergs neatliedzīgi bloķē metienus

Aizvadīta Čehijas Ekstralīgas izslēgšanas spēļu pirmās kārtas – 1/8 fināla – otrā diena.

Brāļu Roberta un Riharda Bukartu pārstāvētā Vitkovices “Ridera” ar rezultātu 0:1 (0:1, 0:0, 0:1) piekāpās Hradeckrāloves “Mountfield” ar aizsargu Ralfu Freibergu ierindā.

Rezultāts sērijā līdz trīs uzvarām kļuvis 0-2 “Mountfield” labā.

Roberts nospēlētajās 16:32 minūtēs veica vienu metienu un divus bloķēja, bet Rihards sev atvēlētajās 17:27 minūtēs trīsreiz meta pa vārtiem. Abi uzbrucēji spēlēja otrajā maiņā un pabeidza maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Regulārajā sezonā Roberts 51 mačā guva 14 vārtus un atdeva sešas rezultatīvas piespēles, taču divās Play-off cīņās punktus nav guvis. Viņa brālis Rihards “Ridera” kreklā 18 spēlēs atzīmējās ar septiņiem precīziem metieniem un četrām rezultatīvām piespēlēm, bet divās Play-off spēlēs izcēlies ar vārtu guvumu un piespēli.

Freibergs 22:14 minūtēs bloķēja četrus sāncenšu metienus, vienreiz apdraudēja pretinieku vārtus, noslēdzot maču ar negatīvu lietderību “-1”.

Freibergs 52 spēlēs izcēlās ar vienu precīzu metienu un astoņām rezultatīvām piespēlēm. Divos Play-off mačos aizsargs pie punktiem nav ticis.

Tikmēr aizsargu Jāņa Jaka un Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas “Verva” ar 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) pārspēja Plzeņas “Škoda”.

Rezultāts sērijā kļuvis 2-0 “Verva” labā.

Jaks sev atvēlētajās 16:44 minūtēs atdeva rezultatīvu piespēli, bloķēja divus metienus, noslēdzot maču ar pozitīvu lietderību “+1”, kamēr Zīle 20:19 minūtēs vienreiz apdraudēja pretinieku vārtus, bloķēja divus metienus un iekrāja pozitīvu lietderību “+1”.

Jaks 43 spēlēs izcēlās ar četriem precīziem metieniem un 22 rezultatīvām piespēlēm, kam divos Play-off mačos pievienojis piespēli, kamēr Zīle 49 mačos guva četrus vārtus un sešas reizes rezultatīvi asistēja partneriem. Izslēgšanas spēlēs aizsargs punktus vēl nav guvis

Abu sēriju otrā spēle paredzēta 9. martā.