Jakam pirmie vārti sezonā, punktus gūst arī Bukartu brāļi (VIDEO)

Šovakar Čehijas Ekstralīgas regulārā čempionāta spēlēs laukumā devās pieci Latvijas hokejisti.

Divu aizsargu Jāņa Jaka un Roberta Mamčica pārstāvētā Karlovi Varu “Energie” savā laukumā ar rezultātu 6:1 (2:0, 5:1, 0:0) sagrāva cita aizsarga Kristiāna Rubīna Plzeņas “Škoda” vienību.

Jaks nospēlētajās 23:14 minūtēs guva vārtus, rezultatīvi piespēlēja, trīsreiz meta pa vārtiem un bloķēja divus metienus.

Aizsargs 22. minūtē vairākumā asistēja komandas otrajos vārtos, taču trīs minūtes vēlāk pats izcēlās ar vārtu guvumu.

Mamčics 19 minūtēs un 25 sekundēs bloķēja četrus sāncenšu metienus, pabeidzot maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Jaks desmit mačos guvis vienus vārtus un četrreiz rezultatīvi asistējis komandas biedriem, bet Mamčics desmit spēlēs ticis pie viena (0+1) punkta.

Tikmēr Rubīns šajā cīņā nepiedalījās traumas dēļ. Nesen “Hokejazinas.com” vēstīja, ka ķermeņa lejasdaļas savainojuma dēļ aizsargs nespēlēs līdz pat sešām nedēļām.

“Energie” ar 13 punktiem desmit spēlēs ieņem 9. vietu līgā, bet “Škoda” ar deviņiem punktiem desmit mačos ierindojas pēdējā, 14. vietā.

Citā mačā brāļu Roberta un Riharda Bukartu pārstāvētā Vitkovices “Ridera” ar 3:5 (0:1, 1:3, 2:1) piekāpās Brno “Kometa”.

Roberts laukumā pavadīja 13 minūtes un 38 sekundes, kuru laikā atdeva rezultatīvu piespēli otrajos vārtos, trīsreiz meta pa vārtiem un vienu metienu bloķēja

Tikmēr Rihards asistēja pirmajā vārtu guvumā, kā arī nospēlētajās 10:59 minūtēs atzīmējās ar trīs metieniem, vienu bloķētu raidījumu un divām soda minūtēm.

Roberts septiņās spēlēs izcēlies ar vienu precīzu metienu un piecām rezultatīvām piespēlēm, bet Rihards septiņos mačos nopelnījis piecus punktus (2+3).

Vitkovices komanda ar 12 punktiem septiņās spēlēs ieņem 10. vietu. Bukartu pārstāvētā “Ridera” nākamo spēli aizvadīs 13. oktobrī pret Kristapa Zīles Litvīnovas “Verva”.

Savukārt aizsarga Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas “Verva” mājās ar 2:4 (0:0, 1:3, 1:1) piekāpās Prāgas “Sparta”.

Zīle uz ledus atradās 20 minūtes un vienu sekundi, pielietojot divus spēka paņēmienus un bloķējot divus metienus.

Aizsargs desmit spēlēs guvis vienus vārtus un izdarījis četras rezultatīvas piespēles.

Litvīnovas komanda ar 22 punktiem desmit spēlēs ierindojas līderpozīcijā visā līgā. Nākamo maču Zīles pārstāvētā “Verva” aizvadīs 13. oktobrī pret brāļu Bukartu Vitkovices “Ridera”.

Visbeidzot bez uzbrucēja Eduarda Tralmaka spēlējošā Kladno “Rytiri” viesos ar 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) zaudēja Česke Budejovices “Motor”.

Tralmaks izlaida spēli diskvalifikācijas dēļ.

Šosezon Tralmaks deviņās spēlēs guvis divus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

Kladno vienība ar 15 punktiem desmit spēlēs atrodas sestajā vietā Čehijas Ekstralīgā. Nākamais mačs komandai paredzēts 13. oktobrī pret “Olomouc”.