Jakam divi vārti, Cibuļskis un Bukarts rezultatīvi savstarpējā spēlē (VIDEO)

Jānis Jaks, hokejazinas.com

Jānis Jaks | Foto: Litvinovas "Verva"

Šovakar norisinājās vairākas spēles Čehijas Ekstralīgā ar Latvijas hokejistu dalību.

Jānis Jaks izcēlās ar diviem vārtu guvumiem Litvinovas “Verva” zaudējumā Plzeņas “Škoda” ar 2:4 (1:3, 0:0, 1:1).

Jaks guva vienīgos “Verva” vārtus. No sākuma viņš 15. minūtē panāca 1:1, bet pēc tam, 3. perioda beigās, samazināja atpalikšanu līdz vieniem vārtiem – 2:3.

Jaks laukumā pavadīja 25:07 minūtes, bloķēja vienu metienu, izpildīja četrus raidījumus, saņēma divu minūšu noraidījumu un pabeidza maču ar “+1”. Jaka kontā 24 mačos 11 (3+8) punkti.

Šajā mačā “Verva” rindās Ralfs Freibergs bloķēja trīs pretinieku metienus 16:12 minūtēs, savukārt, Kristaps Zīle divreiz apdraudēja pretinieku vārtus 17:22 minūtēs, kā arī nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu “-3”.

Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera” apspēlēja Kristapa Sotnieka un Oskara Cibuļska Kladno “Rytiri” ar 3:2 (0:1, 2:1, 1:0).

Bukarts un Cibuļskis atzīmējās pa vienai rezultatīvai piespēlei.

Bukarts uz ledus pavadīja 18:46 minūtes un nopelnīja noraidījumu uz divām minūtēm. Pretinieku nometnē Cibuļskis 22:07 minūtēs meta un bloķēja pa vienam metienam, taču Sotnieks pabeidza maču ar “-1” nospēlējot 16:17 minūtes.

Uvis Balinskis ar rezultatīvu piespēli kaldināja Liberecas “Bili Tygri” uzvaru ar 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) pār Pardubices “Dynamo”.

Vienīgos “Dynamo” vārtus guva bijušais Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Lukašs Radils. Balinskis asistēja pirmajos balto tīģeru vārtos otrā perioda vidū.

Uz ledus pavadītajās 24:10 minūtēs Balinskis bloķēja vienu metienu, pielietoja spēka paņēmienu un noslēdza cīņu ar “+2”. Šosezon Latvijas aizsargs 23 spēlēs sakrājis 17 (7+10) punktus.

Citos mačos Kārļa Čukstes Tršinecas “Ocelari” ar 0:1 piekāpās Prāgas “Sparta”, bet Māra Bičevska “Mlada Boleslav” ar 2:0 apspēlēja Hradeckrāloves “Mountfield”. Čukste nospēlētajās 17 minūtēs un vienā sekundē divreiz meta pa pretinieku vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu un bloķēja trīs metienus, sakrājot negatīvu lietderību “-1” un divas soda minūtes. Bičevskis vienreiz meta pa vārtiem un uzvarēja četrus no 12 iemetieniem.