Jakam divi vārti, Cibuļskis un Bukarts rezultatīvi savstarpējā spēlē (VIDEO)

Šovakar norisinājās vairākas spēles Čehijas Ekstralīgā ar Latvijas hokejistu dalību.

Jānis Jaks izcēlās ar diviem vārtu guvumiem Litvinovas “Verva” zaudējumā Plzeņas “Škoda” ar 2:4 (1:3, 0:0, 1:1).

Jaks guva vienīgos “Verva” vārtus. No sākuma viņš 15. minūtē panāca 1:1, bet pēc tam, 3. perioda beigās, samazināja atpalikšanu līdz vieniem vārtiem – 2:3.

Jaks laukumā pavadīja 25:07 minūtes, bloķēja vienu metienu, izpildīja četrus raidījumus, saņēma divu minūšu noraidījumu un pabeidza maču ar “+1”. Jaka kontā 24 mačos 11 (3+8) punkti.

Šajā mačā “Verva” rindās Ralfs Freibergs bloķēja trīs pretinieku metienus 16:12 minūtēs, savukārt, Kristaps Zīle divreiz apdraudēja pretinieku vārtus 17:22 minūtēs, kā arī nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu “-3”.

Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera” apspēlēja Kristapa Sotnieka un Oskara Cibuļska Kladno “Rytiri” ar 3:2 (0:1, 2:1, 1:0).

Bukarts un Cibuļskis atzīmējās pa vienai rezultatīvai piespēlei.

Bukarts uz ledus pavadīja 18:46 minūtes un nopelnīja noraidījumu uz divām minūtēm. Pretinieku nometnē Cibuļskis 22:07 minūtēs meta un bloķēja pa vienam metienam, taču Sotnieks pabeidza maču ar “-1” nospēlējot 16:17 minūtes.

Uvis Balinskis ar rezultatīvu piespēli kaldināja Liberecas “Bili Tygri” uzvaru ar 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) pār Pardubices “Dynamo”.

Vienīgos “Dynamo” vārtus guva bijušais Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Lukašs Radils. Balinskis asistēja pirmajos balto tīģeru vārtos otrā perioda vidū.

Uz ledus pavadītajās 24:10 minūtēs Balinskis bloķēja vienu metienu, pielietoja spēka paņēmienu un noslēdza cīņu ar “+2”. Šosezon Latvijas aizsargs 23 spēlēs sakrājis 17 (7+10) punktus.

Citos mačos Kārļa Čukstes Tršinecas “Ocelari” ar 0:1 piekāpās Prāgas “Sparta”, bet Māra Bičevska “Mlada Boleslav” ar 2:0 apspēlēja Hradeckrāloves “Mountfield”. Čukste nospēlētajās 17 minūtēs un vienā sekundē divreiz meta pa pretinieku vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu un bloķēja trīs metienus, sakrājot negatīvu lietderību “-1” un divas soda minūtes. Bičevskis vienreiz meta pa vārtiem un uzvarēja četrus no 12 iemetieniem.