Jakam 1+1 aizraujošā mačā, Bukarti rezultatīvi Pardubicē

Čehijas Ekstralīgā šovakar tika aizvadītas vairākas spēles, kurās laukumā izgāja vairāki latviešu hokejisti.

Eduarda Tralmaka un Mareka Mitena pārstāvētā Kladno “Rytiri” savā laukumā tikās ar Liberecas klubu un piedzīvoja zaudējumu ar 2:7.

Mitens šoreiz palika rezervē, savukārt Tralmaks spēlēja otrajā maiņā un 20 minūtēs izdarīja četrus metienus, kā arī nopelnīja četras soda minūtes. Uzbrucējs uzvarēja 70 % iemetienu.

Citā mačā Roberta un Riharda Bukartu pārstāvētā Vitkovices “Ridera” viesos ar 3:5 zaudēja līgas līderiem Pardubices “Dynamo”.

Roberts Bukarts spēlēja trešajā maiņā un otrajā periodā guva savas komandas otros vārtus. 15 minūšu laikā uzbrucējs izdarīja divus metienus, bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficientu “+1”.

Savukārt Rihards Bukarts bija ceturtās maiņas uzbrucējs un rezultatīvi asistēja trešo vārtu guvumā. Uzbrucējs laukumā 15 minūšu laikā izdarīja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficientu “-1”.

Jāņa Jaka un Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas “Verva” mājās tikās ar Ralfa Freiberga Hradeckrāloves “Mountfield” vienību un piekāpās pagarinājumā ar rezultātu 5:6. Jāpiebilst, ka Jaka un Zīles klubs mača laikā atspēlējās no 1:5.

Jaks spēlēja otrajā maiņā un izcēlās ar 1+1. Aizsargs laukumā pavadīja 21 minūti, kuru laikā izdarīja četrus metienus, bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficientu “+2”.

Zīle arī spēlēja otrajā maiņā un 19 minūšu laikā bloķēja trīs metienus, izdarīja divus spēka paņēmienus, izdarīja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficientu “-1”.

Freibergs spēlēja pirmajā maiņā un 20 minūšu laikā izdarīja vienu metienu, izpildīja vienu spēka paņēmienu, kā arī nopelnīja koeficientu “+1”.