Jāgrs atgriežas laukumā un ar Tralmaku spēlē rezultatīvi

Šovakar Čehijas Ekstralīgā spēles aizvadīja latviešu hokejistu pārstāvētie klubi, un liels notikums bija Pardubicē, jo Kladno “Rytiri” rindās laukumā atgriezās čehu leģenda un kluba īpašnieks Jaromirs Jāgrs.

Kladno klubs ar Eduardu Tralmaku ierindā izbraukumā tikās ar vietējo “Dynamo” un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 3:4.

51 gadu vecais Jāgrs mačā pavadīja 14 minūtes un atdeva vienu rezultatīvu piespēli. Jāgrs, kuram šī bija pirmā spēle šosezon, spēlēja otrajā maiņā.

Tralmaks 18 minūtēs atzīmējās arī ar rezultatīvu piespēli. Tralmakam spēlē arī divas soda minūtes un koeficents “+1”.

Kladno klubs ar 24 punktiem ieņem 13. vietu 14 klubu konkurencē.

Citā mačā Litvīnovas “Verva” bez Jāņa Jaka, bet ar Kristapu Zīli ierindā savā laukumā ar 2:3 pēcspēles metienos zaudēja Plzeņas “Škoda” klubam.

Zīle spēlēja trešajā maiņā un 20 minūtēs izdarīja vienu metienu, nopelnīja noraidījumu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, kā arī nopelnīja koeficentu “-1”.

“Verva” ar 47 punktiem atrodas 5. vietā čempionātā.

Savukārt Hradeckrāloves “Mountfield” ar Ralfu Freibergu savās mājās tikās ar Liberecas “Bili Tygri” un piedzīvoja zaudējumu ar 2:5.

Freibergs bija trešās maiņas aizsargs un 12 nospēlētajās minūtēs izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

“Mountfield” ar 46 punktiem atrodas 6. vietā turnīra tabulā.