Indrašis rezultatīvs un palīdz “Brynas” izcīnīt trešo uzvaru finālā

Miks Indrašis, Hokejazinas.com

Miks Indrašis | Foto: Jonathan Nackstrand, Bildbyran

Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) finālsērijas trešajā spēlē aizsarga Kārļa Čukstes un uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā “Brynas IF”, kas viesos ar rezultātu 6:3 (0:1, 4:2, 2:2) pieveica “Djurgardens IF”.

Sērijā rezultāts līdz četrām uzvarām kļuvis 3-0.

Indrašis rezultatīvi piespēlēja sestajos komandas vārtos, palīdzot ieraidīt ripu tukšā rāmī. Nospēlētajās 17:52 minūtēs divreiz meta pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 52 spēlēs nopelnīja 58 (26+32) punktus, bet 12 Play-off mačos guvis trīs vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Čukste, spēlējot trešajā aizsargu pārī, uz ledus pavadītajās 17 mačos un septiņās sekundēs nopelnīja pozitīvu lietderību “+2”.

Aizsargs regulārajā čempionātā 49 spēlēs atzīmējās ar 13 rezultatīvām piespēlēm, bet 12 Play-off mačos ticis pie diviem (1+1) punktiem.

“Brynas IF” regulāro sezonu noslēdza ar 112 punktiem 52 mačos, kas deva pirmo vietu līgā. Ceturtdaļfināla kārtā abu latviešu klubs ar rezultātu 4-0 izsita Riharda Mareņa Nībro “Vikings”, taču pusfinālā ar 4-1 pieveica “BIK Karlskoga”.

Ceturtā finālspēle paredzēta 23. aprīlī Stokholmā.