Indrašis turpina krāt punktus un palīdz ”Brynas” iekļūt ”Allsvenskan” finālā (VIDEO)

Otrdienas vakarā Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) finālā iekļuva aizsarga Kārļa Čukstes un uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā “Brynas”, kas pusfināla sērijas piektajā mačā, spēlējot mājās, papildlaikā ar 4:3 (1:1, 1:0, 1:2, 1:0) uzveica “BIK Karlskoga” un triumfēja sērijā ar 4-1.

Pieredzējušais Indrašis atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm. Latvijas izlases uzbrucējs 18 sekundes līdz pamatlaika beigām asistēja “Brynas” trešajā vārtu guvumā un palīdzēja mājiniekiem izraut papildlaiku, bet pirmā pagarinājuma pēdējā minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, izcēlās ar rezultatīvu piespēli “Brynas” uzvaras vārtos.

Indrašis 24 minūtēs un 43 sekundēs izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 52 spēlēs nopelnīja 58 (26+32) punktus, bet deviņos Play-off mačos guvis trīs vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Čukste uz ledus pavadīja 21 minūti un 28 sekundes, reizi apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, veicot vienu spēka paņēmienu un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs regulārajā čempionātā 49 cīņās atzīmējās ar 13 rezultatīvām piespēlēm, bet deviņās Play-off spēlēs nav ticis pie punktiem.

“Brynas” regulāro sezonu noslēdza ar 112 punktiem 52 mačos, kas deva pirmo vietu līgā. Ceturtdaļfināla kārtā abu latviešu klubs ar rezultātu 4-0 izsita Riharda Mareņa Nībro “Vikings”.

Finālā Indraša un Čukstes pārstāvētajai komandai pretī stāsies “Djurgardens IF” un “Mora IK” pusfināla pāra uzvarētāja. Šobrīd “Djurgardens IF” sērijā atrodas vadībā ar 3-1.