Indrašis rezultatīvs un palīdz “Brynas” izcīnīt trešo uzvaru finālā

Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) finālsērijas trešajā spēlē aizsarga Kārļa Čukstes un uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā “Brynas IF”, kas viesos ar rezultātu 6:3 (0:1, 4:2, 2:2) pieveica “Djurgardens IF”.

Sērijā rezultāts līdz četrām uzvarām kļuvis 3-0.

Indrašis rezultatīvi piespēlēja sestajos komandas vārtos, palīdzot ieraidīt ripu tukšā rāmī. Nospēlētajās 17:52 minūtēs divreiz meta pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 52 spēlēs nopelnīja 58 (26+32) punktus, bet 12 Play-off mačos guvis trīs vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Čukste, spēlējot trešajā aizsargu pārī, uz ledus pavadītajās 17 mačos un septiņās sekundēs nopelnīja pozitīvu lietderību “+2”.

Aizsargs regulārajā čempionātā 49 spēlēs atzīmējās ar 13 rezultatīvām piespēlēm, bet 12 Play-off mačos ticis pie diviem (1+1) punktiem.

“Brynas IF” regulāro sezonu noslēdza ar 112 punktiem 52 mačos, kas deva pirmo vietu līgā. Ceturtdaļfināla kārtā abu latviešu klubs ar rezultātu 4-0 izsita Riharda Mareņa Nībro “Vikings”, taču pusfinālā ar 4-1 pieveica “BIK Karlskoga”.

Ceturtā finālspēle paredzēta 23. aprīlī Stokholmā.