Indrašis regulāro sezonu noslēdz ar kārtējo divu punktu spēli, rezultatīvs arī Marenis

Noslēgusies Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) regulārā sezona ar vairāku Latvijas hokejistu spēlēm.

Uzbrucēja Mika Indraša un aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā “Brynas IF” viesos ar 4:0 (2:0, 0:0, 2:0) sagrāva “Vasteras IK”.

Indrašis izcēlās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli. Nospēlētajās teju 17 minūtēs uzbrucējs trīsreiz meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs bija rezultatīvs jau devītajā mačā pēc kārtas. Indrašis 52 spēlē guvis 26 vārtus un izdarījis 32 rezultatīvas piespēles. Latvijas izlases hokejists ar 58 sakrātiem punktiem ir līgas otrais rezultatīvākais spēlētājs, no pirmās vietas atpaliekot par vienu punktu.

Čukste 18:49 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem un bloķēja divus metienus.

Aizsargs 49 mačos atzīmējies ar 13 rezultatīvām piespēlēm.

“Brynas” ar 112 punktiem 52 mačos ir pārliecinoša līgas līdere. Latviešu pārstāvētā komanda jau nodrošinājusi pirmo vietu regulārajā čempionātā. Komanda kvalificējusies otrajai Play-off kārtai.

Citā mačā uzbrucēja Riharda Mareņa pārstāvētā Nībro “Vikings” izbraukumā ar 7:1 (2:1, 2:0, 3:0) sagrāva “Tingsryd”.

Marenis uz ledus pavadītajās 17:42 minūtēs atdeva rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+4”.

Uzbrucējs 45 spēlēs guvis 13 vārtus un atdevis 20 rezultatīvas piespēles.

“Vikings” ar 77 punktiem 52 mačos ieņem astoto vietu. Mareņa komanda pirmajā Play-off kārtā spēkosies ar “Almtuna IS”. Pirmais mačs plānots 11. martā.

Savukārt, Filipa Bunča pārstāvētā “Vasterviks IK” savā laukumā ar 1:5 (0:2, 1:1, 0:2) zaudēja bez Bruno Osmaņa spēlējošajai Ūmeo “Bjorkloven”.

Buncis 18 minūtēs un 39 sekundēs izpildīja divus metienus pa vārtiem, uzvarēja sešus no 20 iemetieniem un pabeidza maču ar negatīvu lietderību “-1”.

Uzbrucējs 52 spēlēs izcēlies ar deviņiem precīziem metieniem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

“Vasterviks IK” ar 38 punktiem 52 spēlēs ierindojas pēdējā pozīcijā līgā. Bunča pārstāvētais klubs būs spiests cīnīties par vietas saglabāšanu “Allsvenskan”.

Osmanis mačam netika pieteikts.

17 gadus vecais uzbrucējs 15 spēlēs ”Allsvenskan” izcēlies ar vienu rezultatīvu piespēli.

“Bjorkloven” ar 85 punktiem 52 mačos atrodas sestajā pozīcijā un jau garantējusi sev vietu Play-off otrajā kārtā.

Visbeidzot “Ostersunds IK” bez uzbrucēja Georga Golovkova sastāvā mājās ar 1:2 (0:0, 1:2, 0:0) piekāpās “Sodertalje SK”.

Golovkovs maču izlaida traumas dēļ.

Uzbrucējs 32 spēlēs izcēlies ar trīs precīziem metieniem un 12 rezultatīvām piespēlēm. Golovkovs traumas dēļ kopš 3. janvāra devies laukumā vien divos mačos. Pēdējoreiz latvietis kāpa uz ledus februāra sākumā.

“Ostersunds IK” ar 50 punktiem 52 mačos ieņem priekšpēdējo, 13. vietu līgā. Golovkova komandai nāksies cīnīties par vietas saglabāšanu “Allsvenskan”.