Indrašim vārti latviešu duelī, Marenim pārtrūkst rezultatīvo spēļu sērija (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Miks Indrašis šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan).

Indraša un aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā “Brynas IF” mājās ar 4:1 (1:1, 1:0, 2:0) pārspēja uzbrucēja Riharda Mareņa pārstāvēto Nībro “Vikings”.

Pieredzējušais Indrašis, realizējot skaitlisko vairākumu, 16. minūtē atklāja mača rezultātu.

Indrašis 21 minūtē un 44 sekundēs izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon 19 spēlēs guvis astoņus vārtus un desmit reizes asistējis partneriem. Atgādināsim, ka piektdien Indrašis izcēlās ar Hat-trick un rezultatīvu piespēli.

Čukste uz ledus pavadīja astoņas minūtes un 36 sekundes, kuru laikā ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Aizsargs 19 mačos atzīmējies ar sešām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Marenis 19 minūtēs un 41 sekundē četrreiz meta pa vārtiem, zaudēja savā vienīgajā iemetienā, pielietoja divus spēka paņēmienus un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējam šovakar pārtrūka sešu rezultatīvo spēļu sērija. Marenis 18 spēlēs guvis piecus vārtus un desmit reizes asistējis partneriem.

“Brynas IF” ar 38 punktiem 19 mačos ieņem otro vietu līgā, bet “Vikings” ar 33 punktiem 20 spēlēs atrodas ceturtajā pozīcijā.

Savukārt uzbrucēja Georga Golovkova pārstāvētā “Ostersunds IK” savā laukumā ar 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) piekāpās “BIK Karlskoga”.

Golovkovs laukumā pavadīja 15 minūtes un 48 sekundes, reizi metot pa vārtiem un iegūstot neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs 19 mačos izcēlies ar diviem precīziem metieniem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

“Ostersunds IK” ar 19 punktiem tikpat spēlēs ierindojas pēdējā vietā 14 komandu konkurencē.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan