Indrašim Hat-trick un rezultatīva piespēle Zviedrijā, punkts arī Čukstem (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Miks Indrašis šovakar izcēlās ar Hat-trick un rezultatīvu piespēli Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan). Tāpat rezultatīvs bija arī aizsargs Kārlis Čukste.

Latviešu pārstāvētā “Brynas IF”, spēlējot viesos, papildlaikā ar 4:5 (1:3, 1:0, 2:1, 0:1) piekāpās Solnas “AIK”.

Abi latvieši 127. sekundē asistēja “Brynas IF” pirmajā vārtu guvumā. Pamatlaika turpinājumā Indrašis rezultatīvajai piespēlei pievienoja Hat-trick. Latvijas izlases uzbrucējs 39. minūtē panāca 2:3, bet 39 sekundes pirms pamatlaika beigām vēlreiz samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (3:4).

Savukārt deviņas sekundes līdz trešā perioda noslēgumam Indrašis noformēja sev Hat-trick un izrāva papildlaiku, panākot 4:4.

Indrašis 24 minūtēs un 19 sekundēs izdarīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja savā vienīgajā iemetienā, izpildīja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+3”.

Uzbrucējs 18 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis desmit rezultatīvas piespēles.

Čukste uz ledus pavadīja 15 minūtes un deviņas sekundes, reizi metot pa vārtiem un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs 18 mačos atzīmējies ar sešām rezultatīvām piespēlēm.

“Brynas IF” ar 35 punktiem 18 spēlēs ieņem otro vietu līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan