Indrašim lielisks sniegums un uzvara latviešu derbijā, Buncim vārti (VIDEO)

Latvijas hokejisti Miks Indrašis un Filips Buncis šovakar izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan) savstarpējā mačā.

Indraša un aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā “Brynas IF” mājās ar 4:2 (0:1, 2:1, 2:0) pārspēja Bunča pārstāvēto “Vasterviks IK”.

Buncis 17. minūtē atklāja mača rezultātu. Indrašis 46. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja “Brynas IF” trešajos vārtos, bet 59. minūtē raidīja ripu tukšajā pretinieku cietoksnī un uzstādīja mača gala rezultātu.

Indrašis 18 minūtēs izdarīja piecus(!!!!!) metienus pa pretinieku vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs bija rezultatīvs jau astotajā mačā pēc kārtas. Indrašis 51 spēlē guvis 25 vārtus un izdarījis 31 rezultatīvu piespēli. Latvijas izlases hokejists ar 56 sakrātiem punktiem ir līgas otrais rezultatīvākais spēlētājs.

Čukste uz ledus pavadīja 19 minūtes un 48 sekundes, reizi apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, bloķējot divus metienus un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Aizsargs 48 mačos atzīmējies ar 13 rezultatīvām piespēlēm.

Buncis 18 minūtēs un 21 sekundē izdarīja vienu metienu, bloķēja divus pretinieku metienus, uzvarēja piecos no 11 (45,45%) iemetieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Uzbrucējs 51 spēlē izcēlies ar deviņiem precīziem metieniem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

“Brynas” ar 109 punktiem 51 mačā ir pārliecinoša līgas līdere. Latviešu pārstāvētā komanda jau nodrošinājusi pirmo vietu regulārajā čempionātā. Savukārt “Vasterviks IK” ar 38 punktiem 51 spēlē ierindojas pēdējā pozīcijā līgā. Bunča pārstāvētais klubs būs spiests cīnīties par vietas saglabāšanu “Allsvenskan”.

Nākamo maču Indraša un Čukstes komanda aizvadīs 8. martā, plkst. 20:00 izbraukumā tiekoties ar “Vasteras IK”. Tikmēr Bunča klubs 8. martā, plkst. 20:00, savā laukumā uzņems uzbrucēja Bruno Osmaņa pārstāvēto Ūmeo “Bjorkloven”.

Uzbrucēja Riharda Mareņa pārstāvētā Nībro “Vikings” savā laukumā ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) piekāpās “BIK Karlskoga”.

Marenis uz ledus pavadīja 18 minūtes un 27 sekundes, izpildot divus metienus, zaudējot savā vienīgajā iemetienā, nopelnot četras soda minūtes un laukumu atstājot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs 44 spēlēs guvis 13 vārtus un atdevis 19 rezultatīvas piespēles.

“Vikings” ar 74 punktiem 51 mačā ieņem astoto vietu un jau ir kvalificējusies Play-off.

Nākamo spēli Mareņa komanda aizvadīs 8. martā, plkst. 20:00 viesojoties pie “Tingsryd”.

Uzbrucēja Bruno Osmaņa pārstāvētā Ūmeo “Bjorkloven” mājās ar 0:4 (0:2, 0:2, 0:0) atzina Solnas “AIK” pārākumu.

Osmanis divās minūtēs un 37 sekundēs atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu.

17 gadus vecais uzbrucējs 15 spēlēs ”Allsvenskan” izcēlies ar vienu rezultatīvu piespēli.

“Bjorkloven” ar 82 punktiem 51 mačā atrodas sestajā pozīcijā un jau garantējusi sev vietu Play-off.

Nākamo spēli Osmaņa klubs aizvadīs 8. martā, plkst. 20:00 izbraukumā tiekoties ar Filipa Bunča pārstāvēto “Vasterviks IK”.

Savukārt “Ostersunds IK” bez uzbrucēja Georga Golovkova sastāvā izbraukumā ar 2:8 (2:2, 0:1, 0:5) kapitulēja “Djurgardens IF”.

Golovkovs 32 spēlēs izcēlies ar trīs precīziem metieniem un 12 rezultatīvām piespēlēm. Uzbrucējs traumas dēļ kopš 3. janvāra devies laukumā vien divos mačos. Pēdējoreiz latvietis kāpa uz ledus februāra sākumā.

“Ostersunds IK” ar 50 punktiem 51 mačā ieņem priekšpēdējo, 13. vietu līgā. Golovkova komandai nāksies cīnīties par vietas saglabāšanu “Allsvenskan”.

Nākamo spēli “Ostersunds IK” aizvadīs 8. martā, plkst. 20:00 savā laukumā uzņemot “Sodertalje SK”.

Autors: Rainers Rogs