Gudļevskis pagarinājumā lielisks un atnes Brēmerhāfenei uzvaru

Vācijas augstākajā hokeja līgā (DEL) šodien spēli aizvadīja latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes “Fischtown Punguins” komanda.

Brēmerhāfenes klubs izbraukumā tikās ar “Düsseldorfer EG” hokejistiem un izcīnīja uzvaru pagarinājumā ar 4:3.

Gudļevskis vairākkārt glāba savu komandu, un viena no šīm reizēm bija pagarinājumā, kad latvietis ar lielisku seivu apstādināja pretiniekus, bet pretuzbrukumā viesi guva uzvaras vārtus. Šajā vārtu guvumā Gudis atdeva rezultatīvu piespēli.

Pirmā trešdaļa noslēdzās bez vārtu guvumiem, otrais periods ar 1:1, mača trešajā trešdaļā vispirms viesi panāca 2:1, bet mājinieki atspēlējās. Perioda 18 minūtē atkal viesi izvirzījās vadībā (3:2), bet pēdējā minūtē Gudļevskis kapitulēja trešo reizi.

Gudļevskis aizvadītajā mačā atvairīja 13 no 16 pretinieku metieniem.

Šosezon Gudļevskis deviņās spēlēs atvairījis 90,3% metienu un ielaidis vidēji 2,29 ripas spēlē.

“Fischtown Punguins” ar 17 punktiem tabulā ieņem 8. vietu, tikmēr Diseldorfas komanda ar  septiņiem punktiem atrodas 13. vietā.