Gudļevskis atvaira 26 metienus un atnes uzvaru Manheimā

Vācijas hokeja līgā (DEL) šodien spēli aizvadīja latviešu vārtsarga Kristers Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” komanda, kas izbraukumā viesojās pie līgas vieniem no favorītiem Manheimas “Adler”.

Uzvaru aizvadītajā spēlē ar rezultātu izcīnīja 3:1 izcīnīja “Fischtown Pinguins” hokejisti.

Pirmajā trešdaļā viesi izvirzijās vadībā ar 2:0, otrajā vārti netika gūti, bet mača noslēdzošajā periodā vispirms mājinieki guva pirmos vārtus, bet viesi izskaņā savus trešos.

Gudļevskis aizvadītajā spēlē atvairīja 26 pretinieku metienus jeb 96,30 % metienu.

Šī bija Brēmerhāfenes klubam devītā uzvara pēc kārtas. Jāpiebilst, ka abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē šosezon pārāki ar 4:2 bija Manheimas hokejisti.

Turnīra tabulā Gudļevska pārstāvētā komanda ar 39 punktiem ieņem otro vietu, bet līderi ar 42 punktiem ir Berlīnes “Eisbaren”.