Gudļevskis aizvada vēl vienu overtaimu un tuvojas pusfinālam

Šovakar Vācijas hokeja līgas (DEL) ceturtdaļfināla kārtas trešo spēli aizvadīja Latvijas izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis.

Vārtsarga pārstāvētā komanda Brēmerhāfenes  “Fischtown Pinguins” savā laukumā tikās ar “ERC Ingolstadt” hokejistiem un uzvarēja pagarinājumā ar rezultātu 4:3. Jāpiebilst, ka abu komandu iepriekšējā spēlē noslēdzās pagarinājumā ar identisku rezultātu.

Uzvaras vārtus pagarinājuma 5. minūtē guva slovēņu uzbrucējs Jans Urbas. Viņam šajā spēlē vieni gūti vārti un rezultatīva piespēle.

Gudļevskis šajā mačā atvairīja 23 pretinieku metienus jeb 88,46 %.

Sērijā līdz četrām uzvarām Brēmerhāfenes klubs ir vadībā ar 3-0.

Citās 1/4 finālā spēlēs Berlīnes “Eisbaren” ar 3:2 uzvarēja Manheimas “Adler” (sērijā 2-1), Minhenes “Red Bull” ar 4:3 pārspēja Volfsburgas “Grizzly” (sērijā 3-0), bet Šveningeras “Wild Wings” viesos pagarinājumā ar 4:3 Štraubingas “Tigers” (sērijā 2-1).