Gudļevskim neveiksmīgs sniegums, ”Fischtown Pinguins” Play-off sāk ar uzvaru

Vācijas hokeja līgas (DEL) Play-off ar uzvaru šodien uzsāka Latvijas vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins”, kas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē mājās rezultatīvā cīņā ar 6:4 (2:0, 2:2, 2:2) pārspēja “ERC Ingolstadt” un sērijā izvirzījās vadībā ar 1-0.

“Fischtown Pinguins” jau 26. minūtē panāca uz tablo pārliecinošo 4:0, bet turpinājumā viesi veica vārtsargu maiņu un spēja atjaunot intrigu. “ERC Ingolstadt” laika posmā no 33. līdz 47. minūtei trīsreiz pārspēja Gudļevski, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam. Pirmos un otros vārtus viesi guva vairākumā.

Lai gan mājinieki 53. minūtē atguva divu vārtu pārsvaru, “ERC Ingolstadt” 83 sekundes līdz pamatlaika beigām vēlreiz samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Pēdējais vārds gan piederēja “Fischtown Pinguins”, kas nepilnas divas sekundes pirms mača beigu sirēnas ar metienu tukšā pretinieku cietoksnī panāca 6:4.

Gudļevskis atvairīja 18 no 22 (81,82%) pretinieku metieniem.

Nākamā sērijas spēle tiks aizvadīta 20. martā, plkst. 20:00. Tā notiks “ERC Ingolstadt” mājvietā.

Atgādināsim, ka Brēmerhāfenes komanda regulāro sezonu noslēdza pirmajā vietā ar 52 spēlēs izcīnītiem 107 punktiem, bet “ERC Ingolstadt” ar 73 punktiem 52 mačos ierindojās devītajā pozīcijā.

Gudļevska kluba pretiniece aizvadīja 1/8 fināla sēriju līdz divām uzvarām pret Ķelnes “Haie” hokejistiem. Tajā “ERC Ingolstadt” bija pārāka ar 2-1.