Gudļevskim neveiksmīgs mačs, ”Pinguins” atspēlējas no 1:3, bet zaudē otrajā finālsērijas spēlē

Pirmo zaudējumu Vācijas hokeja līgas (DEL) finālsērijā šovakar piedzīvoja Latvijas vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins”, kas otrajā finālsērijas spēlē viesos ar 3:5 (0:1, 3:3, 0:1) piekāpās Berlīnes “Eisbaren”.

Tādējādi sērijā rezultāts kļuvis neizšķirts (1-1).

Mājinieki pirmās trešdaļas izskaņā atklāja mača rezultātu, bet 25. minūtē dubultoja savu pārsvaru. Pamatlaika vidū “Fischtown Pinguins” samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču jau pēc 80 sekundēm “Eisbaren” atjaunoja uz tablo divu vārtu pārsvaru.

Lai gan viesi laika posmā no 32. līdz 35. minūtei guva divus vārtus un panāca 3:3, otrā perioda beigās Jonass Millers atguva mājiniekiem vadību. Millers 47. minūtē vēlreiz pārspēja Gudļevski un panāca uz tablo 5:3.

Nepilnas trīs minūtes līdz pamatlaika beigām viesi nomainīja Latvijas izlases vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr rezultāts saglabājās nemainīgs.

Gudļevskis šoreiz atvairīja 30 no 35 (85,71%) pretinieku izdarītajiem metieniem.

Sērijas trešā spēle tiks aizvadīta 21. aprīlī, plkst. 16:30. Tā notiks Brēmerhāfenē.