Golovkovam divi punkti Zviedrijā, rezultatīvs arī Marenis

Latviešu uzbrucēji Georgs Golovkovs un Rihards Marenis trešdien izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) savstarpējā mačā.

Mareņa un Latvijas izlases vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Ērnšeldsvīkas ”MoDo” mājās ar 6:3 (1:0, 2:2, 3:1) pārspēja Golovkova pārstāvēto Upsālas ”Almtuna”. Gudļevskis šoreiz palika uz rezervistu soliņa.

Golovkovs atzīmējās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli. Latvijas uzbrucējs, spēlējot skaitliskajā vairākumā, 25. minūtē asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Almtuna” panākt neizšķirtu. Savukārt 44. minūtē Golovkovs pats izcēlās vairākumā, gūstot savus pirmos vārtus sezonā un tobrīd samazinot rezultāta starpību līdz minimumam – 3:4.

27 gadus vecajam Latvijas hokejistam šie bija pirmie rezultativitātes punkti jaunajā sezonā aizvadītajos divos mačos. Pērn Golovkovs ”Almtuna” rindās 45 spēlēs guva 12 vārtus un atdeva 18 rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Marenis šoreiz atzīmējās ar rezultatīvu piespēli. Latvijas izlases uzbrucējs 49. minūtē asistēja komandas piektajā vārtu guvumā un palīdzēja ”MoDo” atgūt divu ripu pārsvaru (5:3). Arī Marenis sezonas pirmajās divās spēlēs ir atzīmējies ar vieniem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli.

Citā Allsvenskan mačā uzbrucēja Renāra Krastenberga pārstāvētā ”Sodertalje SK” savā laukumā ar 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) apspēlēja ”Vastervik”. Krastenbergam neizdevās tikt pie rezultativitātes punktiem. Pirmajās divās sezonas spēlēs Latvijas izlases uzbrucējs palicis bez punktiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan