Girgensons aktīvs “Sabres” uzvarā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 5:2 (1:1, 1:1, 3:0) viesos uzvarēja Arizonas “Coyotes” vienību.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 57 sekundes, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu, divreiz atņēma pretiniekam ripu, bet vienreiz to atdeva, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Coyotes” aizsargs Šeins Gostisbērs vairākumā atklāja mača rezultātu, bet Džefs Skiners septītajā minūtē vairākumā panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas 13. minūtē Berets Heitons vēlreiz izvirzīja vadībā Arizonas klubu, bet 27. minūtē Skiners ar saviem otrajiem vārtiem mačā izlīdzināja rezultātu.

Trešo mača nogriezni veiksmīgi aizvadīja “Sabres” – Teidžs Tompsons 11. minūtē vairākumā pirmo reizi mačā deva priekšrocību Bufalo vienībai, bet maču viesu komanda noslēdza ar Taisona Džosta un komandas kapteiņa Kaila Okposo precīziem metieniem tukšos vārtos.

Kregs Andersons atvairīja 29 no 31 “Coyotes” metiena, bet Konors Ingrams tika galā ar 38 no 41 “Sabres” raidījuma.

Girgensonam šosezon 30 spēlēs trīs vārti un četras piespēles, bet “Sabres” ar 32 punktiem 31 mačā ierindojas 12. vietā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs “Sabres” 20. decembrī viesos plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Vegasas “Golden Knights” vienību.