Girgensonam “+1”, “Sabres” izcīna sauso uzvaru (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) viesos uzvarēja Ņujorkas “Islanders” vienību.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 12 sekundes, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 100% iemetienu, kā arī laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu.

Ne pirmajā, ne otrajā periodā komandas vārtus neguva, bet trešās trešdaļas 14. minūtē “Sabres” kapteinis Kails Okposo atklāja mača rezultātu.

32 sekundes pirms pamatlaika beigām Džefs Skiners ieraidīja ripu tukšos “Islanders” vārtos un Girgensona klubs izcīnīja uzvaru.

Ēriks Komrijs atvairīja visus 26 “Islanders” metienus, bet Semjons Varlamovs tika galā ar 33 no 34 “Sabres” raidījumiem.

Girgensonam šosezon 70 spēlēs deviņi vārtu guvumi un septiņas rezultatīvas piespēles.

“Sabres” ar 76 punktiem 72 mačos ierindojas desmitajā vietā Austrumu konferencē, bet “Islanders” ar 83 punktiem 74 cīņās atrodas septītajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle “Sabres” 28. martā mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Monreālas “Canadiens” vienību.