Girgensona “Sabres” zaudējums spēcīgajai “Devils” vienībai (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 1:3 (0:0, 1:3, 0:0) mājās piekāpās Ņūdžersijas “Devils” vienībai.

Girgensons šajā mačā uz ledus aizvadīja 14 miinūtes un 30 sekundes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, izpildīja spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 50% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas otrajā minūtē “Devils” uzbrucējs Džeks Hjūzs atklāja mača rezultātu. Jespers Bokvists sestajā minūtē dubultoja viesu pārsvaru.

Otrā mača nogriežņa 15. minūtē Viktors Olofssons samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Tomašs Tatārs 18. minūtē atjaunoja divu vārtu priekšrocību Ņūdžersijas klubam.

Trešajā trešdaļā komandas ar precīziem metieniem neapmainījās un “Devils” izcīnīja 14. uzvaru pēdējās 15 spēlēs.

Kregs Andersons atvairīja 41 no 44 “Devils” metieniem, bet Akira Šmids tika galā ar 33 no 34 “Sabres” raidījumiem.

Girgensonam šosezon 20 spēlēs trīs vārti un divas piespēles, bet “Sabres” ar 18 punktiem 21 mačā ierindojas 14. vietā Austrumu konferencē.

Nākamā cīņa Girgensona klubam mājās 29. novembrī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Rūdolfa Balcera Tampabejas “Lightning”.