Girgensona “Sabres” vēl viena pārliecinoša uzvara (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 6:2 (1:0, 3:1, 2:1) mājās uzvarēja Sentluisas “Blues” vienību.

Girgensons šajā mačā 12 minūtēs un 24 sekundēs uz ledus vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, kā arī laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Jau pirmā perioda 18. sekundē mača rezultātu atklāja “Sabres” uzbrucējs Džefs Skiners, bet otrās trešdaļas 33. sekundē Pāvels Bučņevičs vairākumā panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas trešajā minūtē Dilans Kozenss atjaunoja “Sabres” pārsvaru, Viktors Olofsons sestajā minūtē to dubultoja, bet ceturtos Bufalo kluba vārtus 14. minūtē vairākumā guva Džefs Skiners.

Trešā mača nogriežņa 13. un 19. minūtē “Sabres” rindās ar vārtu guvumu izcēlās uzbrucējs Džeks Kvins, palielinot komandas pārsvaru līdz piecām ripām. Breidens Šens vēl minūti pirms beigām vienus vārtus atguva, bet ar to bija par vēlu un Girgensona klubs svinēja uzvaru.

Ūko Pekka Lūkonens atvairīja 34 no 36 “Blues” metieniem, bet Džordans Biningtons tika galā ar 26 no 32 “Sabres” raidījumiem

Girgensonam šosezon 19 spēlēs trīs vārti un divas piespēles, bet “Sabres” ar 18 punktiem 20 mačos ierindojas 14. vietā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Girgensona klubam mājās 26. novembrī plkst. 3:00 pēc Latvijas laika pret Ņūdžersijas “Devils”.