Galoha trešoreiz sezonā pārspēj Vori, Svaram punkts latviešu derbijā

Ungārijas hokeja līgas (Erste Liga) mačā Latvijas vārtsarga Jāņa Vora Miškolcas “DVTK Jegesmedvek” komanda viesos ar rezultātu 0:4 (0:0, 0:2, 0:2) zaudēja uzbrucēja Kirila Galohas pārstāvētajai Budapeštas “Jégkorong Akadémia Hockey Club”.

Voris sargāja “DVTK Jegesmedvek” vārtus un atvairīja 50 (!!!!) metienus no 54 (92.6%).

Šosezon 27 spēlēs Voris atvairījis 90,4% pretinieku raidījumu un vidēji mačā ielaidis 3,32 ripas.

Galoha trešā perioda sestajā minūtē pārspēja Vori. Uzbrucējs izcēlās ar diviem metieniem un pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Zīmīgi, ka Galoha Vorim šosezon iemetis trīs vārtus četrās spēlēs.

Šosezon Galoha 29 spēlēs nopelnījis 36 (16+20) punktus.

“Jégkorong Akadémia Hockey Club” ar 58 punktiem 29 cīņās ierindojas otrajā vietā Erste Liga, bet “DVTK Jegesmedvek” ar 40 punktiem 30 spēlēs atrodas septītajā vietā.

Citā mačā Raivja Strazdiņa Sēkešfehērvāras “Hockey Academy 19” ar rezultātu 3:2 (0:2, 0:0, 2:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja aizsarga Paula Svara Dunaujvarosas “Acelbikak”.

Strazdiņš divreiz apdraudēja pretinieku vārtus un pabeidza maču ar negatīvu lietderību “-1”.

18 gadus vecais uzbrucējs šosezon 11 spēlēs ticis pie sešiem punktiem (4+2)

Svars 19. minūtē atdeva rezultatīvu piespēli, palīdzot atklāt mača rezultātu. Aizsargs četras reizes meta pa pretinieku vārtiem un nerealizēja bullīti.

Aizsargs šosezon 31 mačā ticis pie 15 (4+11) punktiem.

“Acelbikak” ar 29 punktiem 32 cīņās ierindojas priekšpēdējā, devītajā vietā Erste Liga, taču “Hockey Academy 19” ar 26 punktiem 29 cīņās ierindojas pēdējā, desmitajā pozīcijā līgā.