Galoha rezultatīvs piektajā sērijas spēlē, Kroļļa komandai sezona galā

Kirils Galoha, hokejazinas.com

Kirils Galoha | Foto: Erna Varhegyi Photography

Ungārijas hokeja līgas (Erste Liga) izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla mačā Latvijas uzbrucēja Kirila Galohas pārstāvētā Budapeštas “Jégkorong Akadémia Hockey Club” savā laukumā ar rezultātu 4:3 (0:2, 2:0, 1:1, 1:0) papildlaikā apspēlēja Rumānijas vienību “SC Csikszereda”.

Sērijā rezultāts kļuvis 3-2 Galohas komandas labā.

Galoha atdeva rezultatīvu piespēli komandas otrajos un trešajos vārtos. Uzbrucējs veica trīs metienus pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+3”.

44 regulārās sezonas spēlēs uzbrucējs izcēlās ar 20 vārtu guvumiem un 33 rezultatīvām piespēlēm, kam piecos Play-off mačos viņš pievienojis divus precīzus metienus un četras piespēles.

Citā mačā aizsarga Nika Kroļļa Debrečenas “DEAC” viesos ar 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) piekāpās Budapeštas “Ferencvarosi Torna Club”.

Budapeštas vienība uzvarējusi sērijā ar 4-1 un sasniegusi pusfinālu.

Krollis saņēma divas soda minūtes.

Regulārajā sezonā 37 spēlēs aizsargs izcēlās ar sešiem vārtu guvumiem un četrām piespēlēm, bet trīs Play-off mačos pie punktiem netika.

Visbeidzot bez vārtsarga Jāņa Vora spēlējošā Miškolcas “DVTK Jegesmedvek” izbraukumā ar 4:5 (1:0, 0:4, 3:1) zaudēja Rumānijas komandai Brašovas “Corona”.

Rezultāts sērijā kļuvis 2-3 Brašovas vienības labā.

Voris mačam netika pieteikts. Zīmīgi, ka Miškolcas komandas pieteikumā uz spēli bija tikai viens vārtsargs.

Regulārajā sezonā 36 spēlēs Voris atvairīja 91,3% pretinieku raidījumu un vidēji mačā ielaida 3,14 ripas, bet divās Play-off spēlēs ticis galā ar 90,9% metienu, ielaižot 3,75 ripas.

Visās sērijās nākamā spēle paredzēta 18. martā.