Galoha rezultatīvs piektajā sērijas spēlē, Kroļļa komandai sezona galā

Ungārijas hokeja līgas (Erste Liga) izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla mačā Latvijas uzbrucēja Kirila Galohas pārstāvētā Budapeštas “Jégkorong Akadémia Hockey Club” savā laukumā ar rezultātu 4:3 (0:2, 2:0, 1:1, 1:0) papildlaikā apspēlēja Rumānijas vienību “SC Csikszereda”.

Sērijā rezultāts kļuvis 3-2 Galohas komandas labā.

Galoha atdeva rezultatīvu piespēli komandas otrajos un trešajos vārtos. Uzbrucējs veica trīs metienus pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+3”.

44 regulārās sezonas spēlēs uzbrucējs izcēlās ar 20 vārtu guvumiem un 33 rezultatīvām piespēlēm, kam piecos Play-off mačos viņš pievienojis divus precīzus metienus un četras piespēles.

Citā mačā aizsarga Nika Kroļļa Debrečenas “DEAC” viesos ar 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) piekāpās Budapeštas “Ferencvarosi Torna Club”.

Budapeštas vienība uzvarējusi sērijā ar 4-1 un sasniegusi pusfinālu.

Krollis saņēma divas soda minūtes.

Regulārajā sezonā 37 spēlēs aizsargs izcēlās ar sešiem vārtu guvumiem un četrām piespēlēm, bet trīs Play-off mačos pie punktiem netika.

Visbeidzot bez vārtsarga Jāņa Vora spēlējošā Miškolcas “DVTK Jegesmedvek” izbraukumā ar 4:5 (1:0, 0:4, 3:1) zaudēja Rumānijas komandai Brašovas “Corona”.

Rezultāts sērijā kļuvis 2-3 Brašovas vienības labā.

Voris mačam netika pieteikts. Zīmīgi, ka Miškolcas komandas pieteikumā uz spēli bija tikai viens vārtsargs.

Regulārajā sezonā 36 spēlēs Voris atvairīja 91,3% pretinieku raidījumu un vidēji mačā ielaida 3,14 ripas, bet divās Play-off spēlēs ticis galā ar 90,9% metienu, ielaižot 3,75 ripas.

Visās sērijās nākamā spēle paredzēta 18. martā.