Galoha rezultatīvs, komanda izcīna sudraba medaļas

Ungārijas kausa izcīņas fināla mačā Latvijas uzbrucēja Kirila Galohas Budapeštas “Jégkorong Akadémia Hockey Club” ar rezultātu 3:8 (1:4, 1:3, 1:1) kapitulēja “Fehervar AV19”.

Sudraba medaļu izcīnījušais Galoha šajā mačā atdeva rezultatīvu piespēli, asistējot komandas otrajos vārtos 22. minūtē.

Divos Ungārijas kausa mačos Galoha izcēlies ar vārtu guvumu un divām piespēlēm.

“Jégkorong Akadémia Hockey Club” kvalificējās uzreiz pusfinālam, iepriekšējās kārtās nepiedaloties.

Šodien notika arī cīņa par 3. vietu, kurā Latvijas aizsarga Paula Svara pārstāvētā Dunaujvarosas “Acelbikak” komanda ar 1:6 (0:2, 0:1, 1:3) zaudēja Budapeštas “Ferencvarosi Torna Club”.

Svars ar neko ievērības cienīgu neizcēlās.

“Acelbikak” astotdaļfinālā izsita Jāņa Vora “DVTK Jegesmedvek” (2:2, 4:2), bet ceturtdaļfinālā pārspēja Budapeštas “Akademia 2” komandu (9:2, 8:3).