Galoha Play-off Ungārijā iesāk rezultatīvi, Krollim 22 soda minūtes zaudējumā

Sākušās Ungārijas hokeja līgas (Erste Liga) izslēgšanas spēles.

Latvijas uzbrucēja Kirila Galohas pārstāvētā Budapeštas “Jégkorong Akadémia Hockey Club” ar 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) piekāpās “SC Csikszereda”.

Galoha asistēja vienīgajos komandas vārtos. Uzbrucējs veica četrus metienus pa vārtiem, saņēma četras soda minūtes un pabeidza maču ar negatīvu lietderību “-1”.

Regulārajā sezonā 44 spēlēs uzbrucējs nopelnīja 17 vārtu guvumus un 30 rezultatīvas piespēles.

Citā mačā Latvijas vārtsarga Jāņa Vora Miškolcas “DVTK Jegesmedvek” ar 3:2 (1:0, 1:2, 1:0) viesos pārspēja Rumānijas komandu Brašovas “Corona”.

Voris tika pieteikts spēlei, bet palika rezervē.

Šosezon 36 regulārā čempionāta spēlēs Voris atvairīja 91,3% pretinieku raidījumu un vidēji mačā ielaida 3,14 ripas.

Visbeidzot aizsarga Nika Kroļļa Debrečenas “DEAC” viesos ar rezultātu 2:3 (0:2, 2:1, 0:0) piekāpās Budapeštas “Ferencvarosi Torna Club”.

Krollis saņēma 22 soda minūtes un tika izraidīts no spēles par nesportisku uzvedību. Tiek ziņots, ka viņš aizvainoja tiesnešus. Aizsargs paguva vienreiz mest pa vārtiem un iekrāt negatīvu lietderību “-1”.

Regulārajā sezonā 37 spēlēs aizsargs izcēlās ar sešiem vārtu guvumiem un četrām piespēlēm.

Otrā sērijas spēle visām komandām paredzēta 9. martā.