Freidenfeldam vārti Slovēnijā, Bičevskis nespēj realizēt bullīti

Šodien Slovēnijas hokeja līgas otrās kārtas spēlē Mikus Mintautišķa un Raivo Freidenfelda pārstāvētā “HK Celje” ar rezultātu 4:2 (2:1, 2:0, 0:1) apspēlēja Kraņas “Triglav”.

Freidenfelds otrā perioda 3. minūtē guva komandas ceturtos vārtus. Uzbrucējs maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Mintautišķis nopelnīja pozitīvu lietderību “+1”.

Mintautišķis sešās spēlēs sakrājis deviņus punktus (4+5), taču Freidenfelds četros mačos ticis pie vārtu guvuma un rezultatīvas piespēles.

“HK Celje” otrajā kārtā sešās spēlēs izcīnījusi desmit punktus un ieņem 3. vietu.

Citā mačā Māra Bičevska pārstāvētā Ļubļanas “Olimpija” ar 4:5 (1:1, 0:2, 3:1, 0:1, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Ješenices “Acroni”.

Bičevskis spēlēja pirmajā maiņā, iekrāja pozitīvu lietderību “+1” un nerealizēja bullīti.

Uzbrucējs četros mačos guvis divus vārtus un atdevis tikpat rezultatīvas piespēles.

“Olimpija” ar sešās spēlēs iegūtiem 15 punktiem ieņem 1. vietu.