Freidenfeldam un Bernhardam pa vārtiem pārliecinošā “JKH GKS Jastrzebie” uzvarā

Šovakar Polijas hokeja līgas spēlē Ričarda Bernharda un Raivo Freidenfelda pārstāvētā “JKH GKS Jastrzebie” mājās ar (1:0, 5:0, 1:2) sagrāva Novi Targas “Podhale”.

Freidenfelds 15. minūtē atklāja mača rezultātu. Otrā perioda 14. minūtē Bernhards izcēlās ar vārtu guvumu, panākot jau 6:0.

Bernhardam 12 spēlēs pieci punkti (4+1), bet Freidenfelds deviņās cīņās guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

“JKH GKS Jastrzebie” ar 22 punktiem 12 spēlēs atrodas 3. vietā līgā. Nākamais mačs komandai paredzēts 22. oktobrī izbraukumā pret “GKS Katowice”.

Citā mačā Kristapa Jākobsona Aušvicas “Unia” mājās ar rezultātu 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:1) papildlaikā piekāpās “GKS Tychy”.