Freibergam rezultatīva piespēle, Tralmaks iekrāj “-3” lietderību

Čehijas Ekstralīgas spēlēs šovakar laukumā devās četri Latvijas hokejisti.

Aizsarga Ralfa Freiberga Hradeckrāloves “Mountfield” viesos ar rezultātu 2:3 (1:2, 0:0, 1:0, 0:0, 0:1) papildlaikā piekāpās “HC Olomouc”.

Freibergs trešā perioda sākumā atdeva rezultatīvu piespēli, palīdzot panākt 2:2 un pārvest spēli papildlaikā. Aizsargs nospēlētajās 16:48 minūtēs sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon 36 spēlēs Freibergs guvis astoņus punktus (1+7).

“Mountfield” ar 53 punktiem 36 cīņās ierindojas septītajā vietā Ekstralīgā. Freiberga komanda nākamo maču aizvadīs 17. janvārī pret Kristera Zvaguļa “BK Mlada Boleslav”.

Citā mačā aizsargu Jāņa Jaka un Kristapa Zīles Litvīnovas “Verva” izbraukumā ar 3:6 (0:0, 3:3, 0:3) piekāpās Prāgas “Sparta”.

Jaks laukumā pavadīja 23:27 minūtes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un pameta laukumu ar negatīvu lietderību “-1”. Savukārt, Zīle mačam netika pieteikts.

Šosezon Zīle 35 spēlēs nopelnījis septiņus punktus (2+5), bet Jaks 28 mačos ticis pie 15 (3+12) punktiem.

“Verva” komanda šajā sezonā 36 cīņās izcīnījusi 62 punktus un atrodas ceturtajā vietā Ekstralīgā. Nākamā spēle abu latviešu klubam paredzēta 17. janvārī pret Brno “Kometa”.

Vārtsarga Mareka Mitena un uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri” ar rezultātu 3:5 (1:2, 2:0, 0:3) mājās atzina Tršinecas “Ocelari” pārākumu.

Tralmaks sev atvēlētajās 18 minūtēs un 44 sekundēs uzvarēja vienu no diviem iemetieniem, vienreiz apdraudēja pretinieku vārtus un iekrāja negatīvu lietderību “-3”. Mitens tika iekļauts spēles pieteikumā, taču palika rezervē.

Uzbrucējs šosezon 34 cīņās ticis pie 24 (16+8) punktiem. Mitens šonedēļ parakstīja līgumu ar “Rytiri”, viņš šosezon vēl nav spēlējis.

“Rytiri” ar 30 punktiem 34 mačos ierindojas priekšpēdējā, 13. vietā līgā. Nākamā spēle Tralmaka un Mitena klubam paredzēta 19. janvārī pret Jāņa Jaka un Kristapa Zīles Litvīnovas “Verva”.

Visbeidzot, uzbrucēja Kristera Zvaguļa “BK Mlada Boleslav” viesos piekāpās Pardubices “Dynamo” ar 3:4 (0:0, 1:3, 2:0, 0:1) overtaimā.

Zvagulis uz ledus pavadīja četras minūtes un 49 sekundes, zaudējot vienīgajā iemetienā.

19 gadus vecais uzbrucējs trīs spēlēs punktus nav guvis.

“BK Mlada Boleslav” ieņem pēdējo, 14. vietu līgā ar 29 punktiem 36 spēlēs. Nākamais mačs Zvaguļa komandai plānots 17. janvārī pret Ralfa Freiberga Hradeckrāloves “Mountfield”.