Freibergam pirmie vārti sezonā, Roberta Bukarta klubs zaudē bullīšos (VIDEO)

Šovakar Čehijas Ekstralīgas regulārās sezonas mačā Latvijas aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” komanda mājās ar rezultātu 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) apspēlēja Prāgas “Sparta” vienību.

Freibergs šajā spēlē 18 minūtēs un 37 sekundēs guva vārtus, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un laukumu atstāja ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Vārtus aizsargs guva otrās trešdaļas piektajā minūtē, panākot rezultātu 2:1.

Šosezon 24 spēlēs Freibergs guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, bet “Mountfield” ar 40 punktiem 24 cīņās ierindojas piektajā vietā Ekstralīgā.

Nākamais mačs Hradeckrāloves vienībai paredzēts 3. decembrī mājās plkst. 17:00 pret Plzeņas “Škoda” klubu.

Citā spēlē uzbrucēja Roberta Bukarta Vitkovices “Ridera” komanda viesos ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienos piedzīvoja zaudējumu Pardubices “Dynamo” vienībai.

Bukarts šajā cīņā 18 minūtēs un 13 minūtēs trīsreiz meta pa vārtiem, bloķēja trīs pretinieku metienus un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā uzbrucējs 21 spēlē guvis četrus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, bet “Ridera” ar 19 punktiem 22 cīņās ieņem 12. pozīciju līgā.

Nākamais mačs Vitkovices komandai paredzēts 3. decembrī mājās plkst. 18:00 pret Jāņa Jaka un Kristapa Zīles Litvīnovas “Verva”.