Freibergam pirmie vārti sezonā, rezultatīvs arī Jaks (VIDEO)

Čehijas Ekstralīgā šovakar laukumā devās vairāki Latvijas hokejisti.

Aizsarga Ralfa Freiberga un uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” mājās ar 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) pārspēja aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvēto Plzeņas “Škoda”.

Freibergs 47. minūtē guva “Mountfield” ceturtos vārtus. Aizsargs 16 minūtēs un 16 sekundēs izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Batņa laukumā pavadīja 14 minūtes un 15 sekundes, divreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, uzvarot divos no pieciem (40%) iemetieniem un maču pabeidzot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Freibergs šosezon septiņās spēlēs guvis vienus vārtus un izdarījis divas rezultatīvas piespēles, bet Batņa septiņos mačos palicis bez punktiem.

Tikmēr Rubīns 20 minūtēs un 47 sekundēs bloķēja divus metienus, izpildīja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Rubīns septiņās spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Freiberga un Batņas pārstāvētais klubs nākamo maču aizvadīs 4. oktobrī, plkst. 19:00 izbraukumā tiekoties ar “Olomouc”. Savukārt Rubīna pārstāvētā komanda nākamo spēli aizvadīs 6. oktobrī, plkst. 18:00 viesos krustojot nūjas ar Tršinecas “Ocelari”.

Aizsargu Jāņa Jaka un Roberta Mamčica pārstāvētā Karlovi Varu “Energie” izbraukumā ar 2:4 (1:1, 0:3, 1:0) atzina Liberecas “Bili Tygri” pārākumu.

Jaks piektajā minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja “Energie” pirmajos vārtos. Aizsargs uz ledus pavadīja 21 minūti un 51 sekundi, trīsreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, bloķējot vienu metienu un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Tikmēr Mamčics 19 minūtēs un divās sekundēs atzīmējās ar vienu metienu, divām soda minūtēm un negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Jaks septiņās spēlēs izdarījis divas rezultatīvas piespēles, bet Mamčics septiņos mačos palicis bez punktiem.

Nākamo spēli Jaka un Mamčica pārstāvētais klubs aizvadīs 4. oktobrī, plkst. 18:30 savā laukumā uzņemot Brno “Kometa”.

Septīto uzvaru septiņās spēlēs izcīnīja aizsarga Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas “Verva” mājās ar 5:1 (1:0, 2:1, 2:0) sakāva Česke Budejovices “Motor”.

Zīle laukumā pavadīja 22 minūtes un 55 sekundes, divreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, bloķējot divus metienus un maču pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs septiņās spēlēs izcēlies ar vienu precīzu metienu un trīs rezultatīvām piespēlēm.

Nākamo maču “Verva” aizvadīs 4. oktobrī, plkst. 19:00 izbraukumā tiekoties ar Pardubices “Dynamo”.

Uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri” savā laukumā ar 3:2 (1:0, 2:2, 0:0) uzveica Tršinecas “Ocelari”.

Tralmaks nospēlēja 18 minūtes un 31 sekundi, izdarot vienu metienu, pielietojot vienu spēka paņēmienu, uzvarot savā vienīgajā iemetienā un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs septiņās spēlēs guvis divus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

“Rytiri” nākamo maču aizvadīs 6. oktobrī, plkst. 17:00 mājās tiekoties ar aizsargu Jāņa Jaka un Roberta Mamčica pārstāvēto Karlovi Varu “Energie”.

Savukārt spēle starp Vitkovices “Ridera”, ko pārstāv brāļi Roberts un Rihards Bukarti, un “Mlada Boleslav” nenotika. ”Hokejazinas.com” iepriekš jau ziņoja, ka Vitkovices komandā izplatījies vīruss, kura dēļ vismaz septiņi hokejisti nav spējīgi piedalīties spēlēs.