Freibergam noraidījums, “Mountfield” 1/4 fināla sērijā nonāk kraujas malā

Šovakar Čehijas Ekstralīgas ceturtdaļfināla kārtas ceturtajā mačā Latvijas izlases aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” komanda mājās ar rezultātu 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) atzina Pardubices “Dynamo” pārākumu.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 1-3 “Dynamo” labā.

Vienīgie mača vārti tika gūti 26. minūtē, kad izcēlās Pardubices komandas spēlētājs Matejs Paulovičs.

Freibergs nospēlētajās 19:55 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem, divus metienus bloķēja un saņēma divas soda minūtes.

Freibergs 52 spēlēs izcēlās ar vienu precīzu metienu un astoņām rezultatīvām piespēlēm. Septiņos Play-off mačos aizsarga kontā divi vārtu guvumi.

Abām komandām piektā sērijas spēle paredzēta jau 23. martā.

Pirmajā kārtā Freiberga “Mountfield” ar 3-0 izsita brāļu Roberta un Riharda Bukartu Vitkovices “Ridera”. Tikmēr “Dynamo”, kas regulārajā čempionātā ieņēma 1. vietu, kvalificējās uzreiz 1/4 finālam.