Fjodorovs un Larionovs gūst vārtus Polijas līgā

Šovakar Latvijas uzbrucēju Denisa Fjodorova un Daņilas Larionova pārstāvētā Polijas hokeja līgas komanda Torunas “Energa” ar rezultātu 4:5 (1:2, 1:1, 2:1, 0:1) mājās papildlaikā piekāpās Krakovas “Cracovia” vienībai.

Gan Fjodorovs, gan Larionovs šajā mačā izcēlās ar vārtu guvumu.

Larionovs savus vārtus nopelnīja trešā perioda otrajā minūtē, panākot līdzsvaru uz rezultāta tablo 3:3.

Tikmēr Fjodorovs pie sava precīzā metiena tika vien astoņas sekundes pirms pamatlaika noslēguma, panākot neizšķirtu rezultātu 4:4.

Šosezon Fjodorovs deviņās spēlēs ticis pie septiņiem punktiem (3+4), bet Larionovs deviņās cīņās nopelnījis divus punktus (1+1).

“Energa” komanda šajā sezonā deviņās spēlēs nopelnījusi 16 punktus un ierindojas ceturtajā vietā līgā.

Nākamā spēle abu latviešu vienībai paredzēta 13. oktobrī viesos plkst. 19:00 pret Raivo Freidenfelda un Ričarda Bernharda “JKH GKS Jastrzebie” komandu.

Citā mačā Kristapa Jākobsona Aušvicas “Unia” mājās ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) pieveica Sosnovecas “Zaglebie” vienību.

Jākobsons šajā spēlē ar rezultativitāti neizcēlās.

Šajā sezonā aizsargs deviņās spēlēs nopelnījis piecus punktus (0+5), bet “Unia” ar 21 punktu deviņās cīņās ierindojas otrajā vietā līgā.

Nākamā spēle “Unia” paredzēta 13. oktobrī mājās plkst. 19:00 pret Novi Targas “Podhale” komandu.

Visbeidzot, Ričarda Bernharda un Raivo FreidenfeldaJKH GKS Jastrzebie” viesos ar rezultātu 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) pārspēja “STS Sanok” klubu.

Ne Bernhards, ne Freidenfelds šajā cīņā ar rezultativitāti neizcēlās.

Šosezon Bernhardam deviņās spēlēs trīs punkti (2+1), bet Freidenfelds septiņās cīņās ar punktiem nav izcēlies.

“JKH GKS Jastrzebie” ar 13 punktiem deviņās spēlēs atrodas piektajā vietā līgā.

Nākamā cīņa abu latviešu klubam 13. oktobrī mājās plkst. 19:00 pret Denisa Fjodorova un Daņilas Larionova Torunas “Energa” vienību.