Fjodorovs turpina gūt vārtus, Svaram punkts otrajā spēlē pēc kārtas (VIDEO)

Otro uzvaru pēc kārtas Polijas hokeja līgā šovakar izcīnīja aizsarga Paula Svara un uzbrucēja Denisa Fjodorova pārstāvētā Torunas “Energa”, kas viesos ar 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) uzveica Sosnovecas “Zaglebie”.

Fjodorovs spēlēja pirmajā maiņā. Latvijas uzbrucējs sestajā minūtē atklāja mača rezultātu. Fjodorovs guva vārtus trešajā mačā pēc kārtas.

Svars darbojās otrajā aizsargu pārī. Arī viņš izcēlās ar rezultatīvu sniegumu – Latvijas aizsargs 48. minūtē asistēja “Energa” uzvaras vārtos.

Fjodorovs šosezon 11 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles, bet Svars 11 mačos izcēlies ar trīs rezultatīvām piespēlēm.

“Energa” ar 12 punktiem 11 spēlēs ieņem septīto vietu līgā.

Nākamo maču latviešu pārstāvētais klubs aizvadīs 15. oktobrī, plkst. 19:30 savā laukumā uzņemot “STS Sanok”.

Tikmēr septīto panākumu pēc kārtas svinēja uzbrucēja Daņilas Larionova pārstāvētā “GKS Tychy”, kas līgas līderu duelī izbraukumā ar 2:1 (0:1, 0:0, 2:0) pārspēja Aušvicas “Unia”.

Larionovs darbojās trešajā virknējumā.

Uzbrucējs 12 spēlēs atdevis divas rezultatīvas piespēles.

“GKS Tychy” ar 30 punktiem 12 mačos ir līgas līdere.

Nākamo maču Larionova pārstāvētā komanda aizvadīs 15. oktobrī, plkst. 19:00 mājās tiekoties ar “GKS Katowice”.