Fjodorovam trīs punkti Kazahstānā, rezultatīvs arī Siksna

Latvijas uzbrucējs Deniss Fjodorovs šodien izcēlās ar gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm Kazahstānas hokeja līgā komandas pārliecinošā uzvarā, bet aizsargs Edgars Siksna atzīmējās ar rezultatīvu piespēli.

Mūsu spēlētāju pārstāvētā Karagandas ”Saryarka”, ko vada Latvijas izlases kādreizējais vārtsargs Pēteris Skudra, izbraukumā ar 7:0 (1:0, 4:0, 2:0) sagrāva pēdējā vietā esošo Nursultanas ”Snezhnye Barsy”.

Fjodorovs jau piektajā minūtē atklāja mača rezultātu. Viņa precīzais metiens nodrošināja komandai uzvaru. Abi Latvijas hokejisti 38. minūtē atzīmējās ar rezultatīvām piespēlēm ”Saryarka” piektajā vārtu guvumā, bet 49. minūtē Fjodorovs asistēja arī komandas sestajos vārtos un nopelnīja savu trešo rezultativitātes punktu mačā.

Abas komandas savā starpā tikās otro dienu pēc kārtas. Arī vakar ”Saryarka” svinēja pārliecinošu panākumu (5:0). Neviens no mūsu hokejistiem gan iepriekšējā spēlē netika pie rezultativitātes punktiem.

Fjodorovs šosezon 37 mačos ir nopelnījis 22 (9+13) punktus, bet Siksna 34 spēlēs ticis pie 29 (5+24) punktiem.

”Saryarka” ar 70 punktiem 38 mačos ir pārliecinoša Kazahstānas čempionāta līdere.

Autors: Rainers Rogs Avots: Pro.ligasy.kz