Fjodorovam lielisks sniegums ”Energa” uzvarā, panākums arī Larionovam

Pirmo uzvaru jaunajā Polijas hokeja līgas sezonā šovakar izcīnīja aizsarga Paula Svara un uzbrucēja Denisa Fjodorova pārstāvētā Torunas “Energa”, kas mājās ar 5:3 (3:1, 1:1, 1:1) apspēlēja Novi Targas “Podhale”.

Fjodorovs guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli. Latvijas uzbrucējs astotajā minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja “Energa” pirmajos vārtos, bet 41 sekundi līdz pirmās trešdaļas beigām panāca uz tablo 3:1.

Svars spēlēja uzvarētāju pirmajā aizsargu pārī, bet Fjodorovs darbojās trešajā uzbrucēju trijniekā.

Atgādināsim, ka abi Latvijas hokejisti bija rezultatīvi sezonas pirmajā mačā. Svars aizvadītajās divās spēlēs atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli, bet Fjodorovs ticis pie trīs (1+2) punktiem.

“Energa” ar trīs punktiem divos mačos šobrīd ieņem trešo vietu līgā.

Nākamo spēli Torunas klubs aizvadīs 20. septembrī, plkst. 19:00 savā laukumā uzņemot Sosnovecas “Zaglebie”.

Tikmēr otro uzvaru divos mačos izcīnīja uzbrucēja Daņilas Larionova pārstāvētā “GKS Tychy”, kas viesos ar 4:0 (4:0, 0:0, 0:0) sagrāva “STS Sanok”.

Larionovs spēlēja ceturtajā maiņā.

Uzbrucējs aizvadītajos divos mačos nav izcēlies ar rezultatīvu sniegumu.

“GKS Tychy” ar sešiem punktiem divās spēlēs patlaban ir Polijas čempionāta līdere.

Nākamo maču Larionova pārstāvētā komanda aizvadīs 20. septembrī, plkst. 19:00 mājās tiekoties ar Aušvicas “Unia”.