Eglem divi vārti Slovākijā, Daugaviņš rezultatīvs ceturtajā spēlē pēc kārtas (VIDEO)

Latviešu uzbrucējs Haralds Egle šovakar izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem Slovākijas Ekstralīgā.

Neskatoties uz Egles lielisko sniegumu, “Liptovsky Mikulas” viesos ar 4:5 (2:2, 2:2, 0:1) piekāpās Vitālija Pavlova pārstāvētajai “HC 19 Humenne”.

Latvijas hokejists 19. minūtē panāca uz tablo 2:2, bet otrā perioda ievadā izvirzīja “Liptovsky Mikulas” jau vadībā ar 3:2.

Egle 17 minūtēs un 56 sekundēs divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, zaudēja sešos no sešiem iemetieniem un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Uzbrucējs šosezon 20 spēlēs guvis sešus vārtus un izdarījis 13 rezultatīvas piespēles.

Pavlovs nebija pieteikts šim mačam.

Uzbrucējs 14 spēlēs atzīmējies ar diviem precīziem metieniem un vienu rezultatīvu piespēli.

“Liptovsky Mikulas” ar 27 punktiem 20 mačos ieņem septīto vietu līgā, bet “HC 19 Humenne” ar 18 punktiem 20 spēlēs ierindojas pēdējā pozīcijā 12 komandu konkurencē.

Tikmēr Kristofera BinduļaKaspara Daugaviņa un Patrika Zabusova un pārstāvētā Mihalovčes “Dukla” izbraukumā ar 5:0 (3:0, 1:0, 1:0) sagrāva Roberta Mamčica pārstāvēto “Nove Zamky“.

Pieredzējušais Daugaviņš 16. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja “Dukla” trešajos vārtos.

Daugaviņš uz ledus pavadīja 19 minūtes un 53 sekundes, izpildot divus metienus pa pretinieku vārtiem un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs 19 spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis 12 rezultatīvas piespēles.

Bindulis 15 minūtēs un 47 sekundēs trīsreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Aizsargs astoņos mačos atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli.

Zabusovs savainojuma dēļ nedevās laukumā.

Uzbrucējs šosezon vienīgajā “Dukla” sastāvā aizvadītajā spēlē izcēlās ar diviem precīziem metieniem.

Tikmēr Mamčics uz ledus pavadīja 19 minūtes un 25 sekundes, reizi metot pa vārtiem un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-3”.

Aizsargs 17 mačos guvis trīs vārtus un astoņas reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

“Dukla” ar 27 punktiem 20 spēlēs atrodas sestajā vietā, bet “Nove Zamky” ar 31 punktu 20 mačos ieņem piekto pozīciju.

Autors: Rainers Rogs Avots: Slovākijas Ekstralīga