Eglem katastrofāls sniegums iemetienos, Mamčicam noraidījums

Slovākijas Ekstralīgā šovakar laukumā devās divi Latvijas hokejisti.

Haralda Egles pārstāvētā “Liptovsky Mikulas” viesos ar 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) uzveica bez Jāņa Švanenberga spēlējošo “HK Poprad”.

Egle 16 minūtēs un 54 sekundēs izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja vienā no astoņiem (12,5%) iemetieniem un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs šosezon 33 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis 22 rezultatīvas piespēles.

Švanenbergs šovakar aizvadīja veiksmīgu maču Slovākijas pēc spēka otrajā līgā. Slovākijas Ekstralīgā hokejists vēl nav debitējis.

“Liptovsky Mikulas” ar 47 punktiem 33 spēlēs ieņem astoto vietu līgā, bet “HK Poprad” ar 57 punktiem 33 mačos atrodas otrajā pozīcijā.

Tikmēr Roberta Mamčica pārstāvētā “Nove Zamky“ izbraukumā ar 2:3 (1:0, 0:2, 1:1) piekāpās “Nitra”.

Mamčics uz ledus pavadīja 19 minūtes un astoņas sekundes, divreiz metot pa vārtiem, nopelnot divas soda minūtes un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 29 spēlēs atzīmējies ar četriem precīziem metieniem un 15 rezultatīvām piespēlēm.

“Nove Zamky” ar 37 punktiem 33 mačos ierindojas vien 11. vietā 12 komandu konkurencē.

Latviešu pārstāvētajiem klubiem nākamās spēles Slovākijas Ekstralīgā paredzētas 7. janvārī. Švanenberga pārstāvētā “HK Poprad” plkst. 16:00 savā laukumā uzņems Mamčica pārstāvēto “Nove Zamky“, bet Egles pārstāvētā “Liptovsky Mikulas” 17:30 viesos tiksies ar “Banska Bystrica”.