Švanenbergam divi punkti Slovākijā, rezultatīvs arī Jerofejevs

Latvijas hokejisti Jānis Švanenbergs un Aleksandrs Jerofejevs šovakar atzīmējās ar rezultatīvu sniegumu Slovākijas pēc spēka otrajā līgā.

Švanenberga pārstāvētā Popradas “AquaCity Pikes” izbraukumā ar 3:2 (2:0, 0:2, 1:0) pārspēja Jerofejeva pārstāvēto Prešovas “Transport”.

22 gadus vecais Švanenbergs astotajā minūtē asistēja “AquaCity Pikes” pirmajos vārtos, bet 59. minūtē, spēlējot skaitliskajā mazākumā, izcēlās ar rezultatīvu piespēli viesu uzvaras vārtu guvumā.

Švanenbergs izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Uzbrucējam šie bija pirmie punkti trīs aizvadītajās spēlēs “AquaCity Pikes” rindās.

Savukārt 39 gadus vecais Jerofejevs 21. minūtē asistēja “Transport” pirmajā vārtu guvumā.

Jerofejevs izpildīja četrus metienus un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs šosezon 22 mačos guvis piecus vārtus un atdevis 19 rezultatīvas piespēles.

“Transport” ar 52 punktiem 30 spēlēs ieņem ceturto vietu līgā, bet “AquaCity Pikes” ar 37 punktiem 30 mačos atrodas devītajā pozīcijā 13 komandu konkurencē.

Savukārt Eduarda Hugo Jansona pārstāvētā Žilinas “Vlci” viesos ar 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) apspēlēja ”Dubnicas Spartak”.

Jansons atzīmējās ar vienu metienu un neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 29 mačos izcēlies ar septiņiem precīziem metieniem un 12 rezultatīvām piespēlēm.

“Vlci” ar 78 punktiem 30 spēlēs ir līgas līdere.